RTU piedāvā studentiem iespēju stiprināt iemaņas produktu attīstībā

4. februāris, 2021
.
.
.

Līdz 25. februārim studenti aicināti pieteikties dalībai programmā «Produktu attīstības projekts» un attīstīt spējas veidot inovatīvus produktus un pakalpojumus. Studentiem ir pieejamas stipendijas un granti prototipēšanas izmaksu segšanai.

Pieteikuma anketa. 

«Produktu attīstības projektā» (PAP)  studenti izstrādā un attīsta inovatīvus produktus, nodrošinot tehnoloģiju pārnesi un veicinot produktu komercializāciju, kā arī veicinot uzņēmējspēju pilnveidi individuālā un komandas līmenī. Lai veiksmīgi pieteiktos dalībai programmā, studentam vai komandai ir jābūt gatavam un prezentējamam Alfa prototipam un uzņēmēju vai organizāciju apliecinājumam par projekta turpināšanu. 

Programmā var piedalīties tikai RTU studenti, tā var būt labs nākamais solis studentiem, kuri jau apguvuši jaunu produktu izstrādes un komercializācijas studiju moduli. Savukārt pēc tās apgūšanas komandas var veiksmīgāk startēt, piemēram, inkubatoros un citās inovāciju un uzņēmējdarbību atbalsta aktivitātēs. 

Piedaloties programmā, studenti var pretendēt uz 200-228 eiro lielu ikmēneša stipendiju, komanda var saņemt līdz 2596 eiro lielu grantu prototipēšanas izmaksu segšanai. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar programmas vadītāju Elīnu Miķelsoni – ; 26418258

Divu PAP sezonu laikā ir radīti vairāk nekā 70 produktu beta prototipu. Vairāk par iepriekšējās sezonās PAP izstrādātiem prototipiem iespējams uzzināt šeit.

PAP ir daļa no vērienīgā no ERAF līdzfinansēta projekta «Inovāciju granti studentiem» (Nr.1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem»). Lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspējas, RTU kopš 2019. gada īsteno projektu «Inovāciju granti studentiem». Visa līmeņa studentiem tiek piedāvāts iesaistīties dažādās aktivitātēs un pilnveidot uzņēmējspējas, sadarboties ar industriju, attīstīt agrīnas zinātņietilpīgas biznesa idejas, saņemt stipendiju un atbalsta grantu.
 

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. februāris, 2021 plkst. 10:23

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi