RTU piedāvā strādājošajiem papildināt savas zināšanas tālākizglītības kursos

30. septembris, 2020

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem piedāvā vairākus tālākizglītības kursus, sniedzot iespēju papildināt savas zināšanas vai sākt apgūt kādu sev pavisam jaunu jomu, liekot pamatus profesionālajai pārkvalifikācijai. Kursu apmeklētājiem būs jāsedz vien 10% no mācību maksas, jo pārējo summu finansēs Eiropas Savienības (ES) fondi un valsts. Pieteikšanās kursiem notiek Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā līdz 22. oktobrim.

RTU kursu apmeklētājiem piedāvās 11 profesionālās pilnveides programmas, visas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Vienas programmas apjoms – 160 stundas. Pēc programmas apguves kursu apmeklētāji saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Arī šajā mācību kārtā varēs pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, jaunie vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir saglabājuši darba attiecības, kā arī strādājošie pensionāri.

Informācija par mācībām

RTU Sabiedrisko attiecību departaments