RTU piedāvā kursos apgūt projektēšanas programmu «AutoCAD»

30. janvāris, 2019
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa līdz 26. februārim aicina pieteikties projektēšanas datorprogrammas «AutoCAD» kursam, kas notiks no 2. līdz 23. martam. Tālākizglītības kursa mērķis – iemācīt strādāt «AutoCAD» programmas vidē, optimizēt savu darbu, kā arī kvalificēti un atbilstoši standartu prasībām noformēt konstruktoru dokumentāciju.

Kursa apjoms ir četras nodarbības jeb 28 akadēmiskās stundas. Maksa par kursa apguvi –  199,71 eiro ar PVN. Pēc tālākizglītības kursa noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas kursa dalībnieki saņems kursu apguvi apliecinošu dokumentu – RTU apliecību par tālākizglītību. Nodarbības vadīs asociētā profesore Dr. sc. Ing. Natālija Mozga.

Nodarbības notiks sestdienās – 2., 9., 16. un 23. martā – no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.15.

Nepieciešamās priekšzināšanas – pamatprasmes darbam ar datoru.

Darbu ar datoru un programmatūras «AutoCad» 13. versiju nodrošinās RTU.

Lai pieteiktos kursa apguvei, nepieciešams aizpildīt anketu un nosūtīt to uz e-pastu .

Papildu informācija par kursa tematiem

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. janvāris, 2019 plkst. 12:08