RTU piedāvā jaunu profesionālās pilnveides programmu loģistikas jomā

30. jūnijs, 2020
Foto: pixabay.com

Krīzes laikā loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru jomai kļūstot arvien aktuālākai un tirgū palielinoties pieprasījumam pēc šīs jomas speciālistiem, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) piedāvā jaunu profesionālās pilnveides programma «Preču pārvadājumu loģistika».

Programma ir domāta interesentiem bez iepriekšējas pieredzes loģistikas jomā, tās apguve sniegs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai pilnveidotos, papildinātu savu izglītību vai pārkvalificētos darbam citā jomā. Pēc 160 h programmas apguves tiks izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību.

Programmu «Preču pārvadājumu loģistika» izstrādājusi un licencējusi RTU IEVF Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas (SESTEL) katedra. Katedra piedāvā profesionālās bakalaura studiju programmas «Uzņēmējdarbības loģistika» un «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana», kā arī profesionālo maģistra studiju programmu «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana». Apzinoties, ka ne visi var veltīt studijām 4–5gadus, katedra piedāvā arī citas izglītošanās iespējas. SESTEL katedras vadītājas asoc.prof. Ingūna Jurgelāne-Kaldava uzsver, ka izglītība loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas un vadīšanas jomā neaprobežojas ar profesionālo bakalaura studiju programmu un maģistra studiju programmu realizāciju, tā ir izglītošanās visa mūža garumā.

SESTEL katedra nodrošina ne tikai profesionālās pilnveides programmas, bet arī dažādus neformālās izglītības kursus loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru jomās: «Starptautisko iepirkumu organizēšana»  (24 h), «Eksporta menedžeru sagatavošana» (64 h), «Aktualitātes un drošība noliktavas darba procesos» (15 h), «Loģistikas procesu vadīšana un ekspedīcijas pakalpojumu organizēšana» (32 h). Pēc kursu apguves tiek izsniegta RTU apliecība un sertifikāts.

I. Jurgelāne-Kaldava apliecina, ka kursu lektori ir savas nozares profesionāļi, eksperti, kuri ar interesantiem piemēriem uz teorētiskā pamata kopā ar kursantiem analizē dažādas situācijas, tādējādi palīdzot viņiem apgūt jaunas prasmes un kompetences.

SESMI kopš 1994. gada piedāvā starptautiski atzītu izglītību, iespēju celt kvalifikāciju un īstenot pētījumus starptautisko ekonomisko sakaru, pārvadājumu, muitas un nodokļu jomās. Papildu informācija.

RTU IEVF nodrošina augstāko izglītību dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos, sagatavojot starptautiski atzītus speciālistus un uzņēmējus. Papildu informācija.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments