RTU piedalās VIAA organizētā projektā «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide» 6. kārta

4. oktobris, 2021

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētā projekta «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide» 6. kārtā piedāvā 19 dažādiem tematiem veltītas profesionālās pilnveides programmas un studiju kursus digitālo kompetenču uzlabošanai.

Vispieprasītākā ir profesionālās pilnveides programma «Dizaina domāšana, projektu, produktu un procesu vadība ar Agile, Scrum, Lean, Kanban». Šo programmu apgūt bija pieteikušies vairāk nekā 200 interesenti. Liela interese ir par studiju kursiem «Robotika un programmēšana ar mikrokontrolieriem» un «Datu bāzes (projektēšana, vadība, datu atlase SQL)». Popularitātes ziņā klausītāju vidū neatpaliek arī profesionālās pilnveides programmas «WEB programmēšanas valodas un izstrāde (PHP, Javascript, Python)» un «Programmēšanas valoda Python».

RTU piedāvātās programmas un kursus šobrīd apgūst 50 klausītāju grupas un dalībnieku skaits jau ir pārsniedzis 1000.

Projekta mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. Šajā projekta kārtā galvenā uzmanība ir pievērsta mūsdienās visās nozarēs nepieciešamo digitālo kompetenču apguvei un pilnveidei.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide»

4. oktobris, 2021 plkst. 13:20