RTU personāls papildina angļu valodas zināšanas

3. janvāris, 2020
Foto: pixabay.com

Īstenojot vienu no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) prioritātēm – internacionalizāciju, RTU akadēmiskais personāls turpinās papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos.

RTU personāls papildina angļu valodas zināšanas

RTU akadēmiskais personāls turpinās papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos. 2019./2020. gada rudens semestrī angļu valodas mācības uzsāka 60 docētāji sešās grupās. Divas grupas augstākajā Advanced līmenī apguva intensīvos kursus, mācoties divas reizes nedēļā pa 3 astronomiskām stundām. Tādejādi dalībnieki jau decembrī saņēma zināšanu līmeni apstiprinošus sertifikātus. Pārējiem kolēģiem, kuri mācās divas reizes nedēļā pa pusotrai astronomiskai stundai, mācības noslēgsies šī gada marta vidū. Angļu valodas kursus nodrošina Rīgas Biznesa skola.

Angļu valodas kursi notiek Eiropas Sociālā fonda projekta «Rīgas Tehniskās universitātes personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros.

3. janvāris, 2020 plkst. 13:11