RTU pārliecinoši pieveic LU «Krastu mačā»

20. augusts, 2018
RTU komanda (baltos kreklos), LU komanda un LU karsējmeitenes. Publicitātes foto

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda ar 85 pret 62 pieveica Latvijas Universitātes (LU) komandu 2018. gada «Krastu mačā». Par vērtīgāko spēlētāju atzīts RTU komandas dalībnieks Didzis Avišāns.

RTU komandas sastāvs «Krastu mačā»:

• Didzis Avišāns (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes pētnieks)
  • Egils Zvejnieks (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Būvmateriālu laboratorijas vecākais laborants zinātniskajā darbā)
  • Sergejs Jurins (vecākais drošības speciālists)
  • Uldis Lencis (BIF Materiālu un konstrukciju institūta pētnieks)
  • Artis Celitāns (vecākais iepirkumu speciālists)
  • Tālis Juhna (zinātņu prorektors)
  • Eduards Grabovskis (Sporta centra pārstāvis)
  • Jānis Ozols – (Sporta centra pārstāvis)
  • Lauris Bērziņš – (Sporta centra pārstāvis)
  • Sandris Ručevskis (BIF Materiālu un konstrukciju institūta pētnieks)
  • Māris Umbraško (Lietotāju atbalsta centra datorsistēmu un datortīklu administrators)

«Krastu mačs», kurā Daugavas kreisā krasta pārstāvji cīnījās pret labā krasta pārstāvjiem, notika 18. augustā. RTU komanda pārstāv Daugavas kreiso, bet LU – labo krastu. Šīs basketbola spēles bija viens no Rīgas svētku pasākumiem un šogad notika devīto reizi.

Vairāk par «Krastu maču»

RTU Sabiedrisko attiecību departaments