RTU notiks vieslekcijas par lietus notekūdens apsaimniekošanu pilsētās

7. novembris, 2017
Andreas Matzinger

14. un 15. novembrī  Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ar vieslekcijām par lietus ūdens apsaimniekošanas jautājumiem uzstāsies Berlīnes Ūdens kompetences centra pētnieks Andreas Matzinger.

A. Matzinger ir Berlīnes Ūdens kompetences centra pētnieks, kurš specializējas antropogeno ietekmju uz virszemes ūdensobjektiem analīzē un modelēšanā. Ar projektiem, kas saistīti ar ilgtspējīgas lietus notekūdeņu apsaimniekošanas jautājumiem ir strādājis Berlīnē un citās pilsētās. A. Matzinger lekcijās pastāstīs par savu darbu un Berlīnes pieredzi, izmantojot lietus notekūdeņus kā attīstības resursu.

14. novembrī plkst. 18.15 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12 k-1, 116. auditorijā, notiks lekcija «Lietus ūdens noteces ietekme uz pilsētu upēm un potenciālās seku mazināšanas stratēģijas».

15. novembrī plkst. 14.00 RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5, notiks lekcija «Lietus notekūdeņi kā resurss: lietus notekūdeņu apsaimniekošanas potenciāls, risinot esošās problēmas un piedāvājot papildu labumus pilsētām».

Lekcijas notiek ar Vācijas Baltijas Augstskolu biroja finansiālo atbalstu un sadarbībā ar «Cleantech Latvia».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. novembris, 2017 plkst. 14:51