RTU notiks vieslekcija «Design for Innovation»

31. marts, 2017

Otrdien, 4. aprīlī, plkst. 15 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā ar vieslekciju «Design for Innovation» uzstāsies Nantes Atlantijas dizaina skolas (École de design Nantes Atlantique) Francijā izpilddirektors Kristiāns Gelerēns (Christian Guellerin)

Lekcijā viņš sniegs ieskatu par aspektiem, kas veido un ietekmē produkta dizaina izstrādes procesu no kultūras, vērtību, industriālās rūpniecības un dažādu ekonomisko modeļu viedokļa.

Trešdien, 5. aprīlī, plkst. 10 K. Gelerēns ar lekciju viesosies RTU Cēsu filiālē.

Vieslekcija notiks saistībā ar RTU Cēsu filiāles un Nantes Atlantijas dizaina skola uzsākto sadarbību produktu dizaina izglītības jomā, kā rezultātā paredzēts īstenot studentu un mācībspēku apmaiņas programmu.

Pieteikšanās vieslekcijai notiek, aizpildot reģistrācijas formu.

RTU Starptautiskās sadarbības departaments

31. marts, 2017 plkst. 9:57