RTU notiks tālākizglītības loģistikas un ekspeditoru kursi

2. marts, 2020
Foto: pixabay.com

RTU aicina pieteikties loģistikas un ekspeditoru kursiem, kuri paredzēti vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu, noliktavu un muitas noliktavu darbiniekiem, loģistikas struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem, kā arī citiem interesentiem.

Kursi notiks RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā no 17. marta  līdz 23. aprīlim otrdienu un ceturtdienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.00.

Kursus docēs sava aroda speciālisti – praktiķi, kuri teoriju saista ar dzīvi un vienmēr ir lietas kursā par visu jauno.

Pēc kursu noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas  klausītāji saņems zināšanas apliecinošus dokumentus – RTU apliecību un sertifikātu par tālākizglītību 32 akadēmisko stundu apjomā.

Var apmeklēt tikai atsevišķas tēmas kursu ietvaros un saņemt sertifikātu par tēmas noklausīšanos.

Samaksa par kursiem pilnā apjomā 447 euro  (ar PVN).

Vairāk informācijas par kursiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. marts, 2020 plkst. 13:22