RTU notiks Latvijas izgudrotāju diena

1. decembris, 2009

Ceturtdien, 17. decembrī, plkst. 13–18 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF), Rīgā, Āzenes ielā 14/24, notiks otrā Latvijas izgudrotāju diena, kuras mērķis ir mudināt studentus un citus interesentus pievērsties «izgudrotājdarbībai» un sniegt atbalstu ideju un izgudrojumu realizācijai.

01.12.2009.

Paredzēts, ka Latvijas Izgudrotāju dienā ar personīgo veiksmes stāstu prezentācijām piedalīsies izgudrotāji-praktiķi, kā arī izgudrojumu komercializācijas speciālisti.

Uzrunas Latvijas izgudrotāju dienas dalībniekiem teiks Latvijas Izgudrotāju biedrības valdes priekšsēdētājs Aldis Eglājs, RTU zinātņu prorektors Leonīds Ribickis, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes zinātņu prodekāns Mārcis Dzenis.

Izgudrotāju veiksmes stāstus stāstīs zinātnieki un komersanti: Roberts Paeglis, Aigars Atvars, komersants Rūdolfs Drevinskis , Jurijs Baumanis, Vasilijs Jegorovs. Savukārt par izgudrojumu realizāciju stāstīs Sandris Liepiņš, Maruta Vītiņa, Juris Jerums, Ivars Raciņš, kā arī RTU Zinātņu prorektora dienesta pārstāvis Renārs Reklaitis.

Uz pasākumu aicināti izgudrotāji, inovatīvu ideju autori, studenti, uzņēmēji un citi interesenti.
Reģistrēties Izgudrotāju dienai iespējams,
nosūtot e-pastu uz info@ izgudrotaji.lv vai zvanot pa tālruni 29356220 laikā no plkst. 10 līdz 16 (Juris Dobrišins).

Pasākuma programma pieejama šeit.

Izgudrotāju dienu organizē Latvijas Izgudrotāju biedrība un CONNECT Latvija sadarbībā ar Latvijas augstskolām.

Papildus informācijai:
Elmārs Baltiņš, CONNECT Latvija izpilddirektors