RTU notiks Elektronikas un elektrotehnikas inženieru institūta diena

17. septembris, 2019
Foto: pixabay.com

1. un 2. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Elektronikas un elektrotehnikas inženieru institūta (IEEE – Institute of Electrical and Electronics Engineers) diena, kuras laikā norisināsies vieslekcijas un meistarklase. Pasākuma atklāšanā, kas 1. oktobrī plkst. 10.30 notiks RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5, ievadvārdus teiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

IEEE dienā RTU piedalīsies vieslektori no Lībekas Lietišķo zinātņu augstskolas (Vācija), Viļņas Gediminas Tehniskās universitātes (Lietuva), Lundas Universitātes un Gēvles Universitātes (Zviedrija).

Dienas programmā iekļauts seminārs par blokķēdes tehnoloģiju un mikroviļņu teorijai un tehnikai bezvadu sakaru sistēmās veltīta meistarklase. Tajā piedalīsies speciālisti no Alžīrijas, Austrālijas, ASV, Bulgārijas, Čehijas Republikas, Ekvadoras, Ēģiptes, Grieķijas, Indijas, Irākas, Irānas, Itālijas, Kipras, Krievijas, Ķīnas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Lībijas, Pakistānas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Vācijas un Zviedrijas.

IEEE ir pasaulē lielākā starptautiskā nekomerciālā profesionālā asociācija, kas rūpējas, lai tehnoloģiju attīstība sekmētu cilvēku labklājību, organizējot zinātniskas konferences, tehnoloģiskos forumus, profesionāļu darbnīcas. Asociācija publicē nozarē svarīgākos zinātniskos izgudrojumus un jaunākās tehnoloģijas un attīsta mūsdienu tehnoloģiju standartus.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, lai tajā piedalītos, iepriekš jāpiereģistrējas.

IEEE dienas programma

RTU Sabiedrisko attiecību departaments