RTU norisināsies 8. starptautiskā nedēļa

20. maijs, 2019
7. starptautiskajā nedēļā 2018. gada maijā

No 27. līdz 31. maijam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisināsies 8. starptautiskā nedēļa, pulcējot 30 pārstāvjus no 13 valstu 24 augstskolām. Piecas dienas augstskolu starptautiskās sadarbības jomu pārstāvji pārrunās labo praksi un izaicinājumus internacionalizācijā un starpkultūru komunikācijā.

RTU Starptautiskās nedēļas atklāšana notiks pirmdien, 27. maijā, plkst. 10.00 RTU muzejā, Kronvalda bulv. 1 un to ar svinīgo uzrunu atklās RTU studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Starptautiskās nedēļas laikā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes prodekāne profesore Inga Lapiņa, Arhitektūras fakultātes dekāns profesors Uģis Bratuškins un RTU Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta Starptautisko projektu nodaļas vadītājs Kārlis Valtiņš vadīs praktisko semināru par internacionalizācijas pieredzi. Starptautiskās nedēļas viesi stāstīs par internacionalizācijas praksi savās augstskolās. Savukārt Rīgas Stradiņa universitātes profesors Deniss Hanovs runās par kultūru atšķirībām augstākās izglītības jomā. Pasākuma dalībnieki arī iepazīs RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā.

Starptautiskā nedēļa ir nozīmīgs pasākums, kas ir svarīgs jaunu kontaktu dibināšanā un esošo partnerību stiprināšanā. Tās laikā tiek iniciēti jauni sadarbības līgumi, kurus veiksmīgi izmanto RTU studenti, mācībspēki un darbinieki.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. maijs, 2019 plkst. 10:36