RTU mērosies spēkiem ar LU «Krastu mačā»

20. augusts, 2021
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un darbinieki basketbola turnīrā «Krastu mačs» tradicionāli sacentīsies ar Latvijas Universitātes (LU) komandu. Spēle sāksies 21. augustā plkst. 18.00.

Diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs» šogad notiks jau 12. reizi. Atzīmējot Rīgas ostas 821. gadadienu, 21.–22.augustā Daugavas vidū uz AB dambja pasākumā «Rīgas vasara 2021» notiks basketbola spēle.

RTU komandā spēlēs gan studenti, gan darbinieki – Didzis Avišāns, Lauris Purkalītis, Juris Joņins, Pauls Brikmanis, Roberts Kartenko, Martins Ralfs Freibergs, Ansis Avotiņš, Romāns Vaivodišs, Jurģis Zemītis un Raimonds Čudars.

Papildu informācija par «Krastu maču».

Pasākuma organizatori norāda, ka «Krastu mača» apmeklētājiem ir nepieciešams vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Uzrādot negatīvu testu, pasākumu nevarēs apmeklēt. Noteikumi attiecas arī uz bērniem. Vairāk informācijas apmeklētājiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. augusts, 2021 plkst. 11:52