RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē ar vieslekciju uzstāsies profesors no Norvēģijas

23. maijs, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (RTU MLĶF) 23.–27. maijā notiks lekciju un laboratorijas darbu kurss «Bioloģiskas izcelsmes makromolekulu kristalizēšana» (Crystallization of biological macromolecules), kuru pasniegs Trumses Universitātes (University of Tromsø – The Arctic University of Norway) profesors Arne Smalas kopā ar kolēģiem.

Kurss paredzēts maģistra un doktora līmeņa studentiem, kā arī jaunajiem zinātniekiem un tiek regulāri pasniegts Norvēģijas strukturālās bioloģijas skolā (BioStruct), kas ir piecu Norvēģijas universitāšu kopēja studiju programma. Kursā varēs piedalīties līdz 15 studentiem.

Vieslekcija tiek īstenota, pateicoties Eiropas ekonomiskās zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta programmas līdzfinansētā projektam Nr. EEZ/NFI/S/2015/001 «Sadarbības veidošana starp Latviju un Norvēģiju ķīmijas augstākajā izglītībā». To īsteno RTU MLĶF Organiskās ķīmijas tehnoloģijas institūts sadarbībā ar Lietišķās ķīmijas institūtu.

Kursa pilns apraksts.

Raksta pielikumi