RTU Lielajā izlaidumā diplomus saņems aptuveni 1000 absolventu

12. jūlijs, 2021
Foto no 2020. gada RTU Lielā auto izlaiduma.

Sestdien, 17. jūlijā, plkst. 18.00 Spilves lidlaukā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) tradicionālais Lielais izlaidums, kas arī šogad epidemioloģisko ierobežojumu dēļ norisināsies auto jeb drive-in formātā. Aptuveni 1000 absolventu, kuri 2020./2021. studiju gadā ieguvuši bakalaura, maģistra un doktora grādu, ieradīsies automašīnās, saņems diplomus un baudīs svētku koncertu.

RTU izvēlējusies drive-in formātu, lai absolventi pēc pusotra virtuālajā vidē pavadītā studiju gada vismaz izlaidumā, kaut atrodoties auto, tomēr varētu izjust kopības sajūtu. RTU absolventiem apsveikuma vārdus teiks gan universitātes rektors Leonīds Ribickis, gan augstas valsts amatpersonas – pasākumā klātienē piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs

Sagaidāms, ka pasākuma dalībnieki ieradīsies aptuveni 500 mašīnās. Absolventi ir aicināti ierasties laikus, tomēr RTU lūdz apkaimes iedzīvotājus būt saprotošiem, ja pirms izlaiduma auto kustība Spilves lidlauka tuvumā būs palēnināta.

RTU Lielo izlaidumu atbalsta vairāki uzņēmumi – lieldraugs «Inbox.lv», atbalstītāji «Tet», «Bite Latvija», «Fiqsy» un labvēļi «Skonto Group» un «Industry Service Partners».

«Inbox.lv» kādam studentam piešķirs stipendiju studiju turpinājumam RTU, absolventus sveiks arī «Fiqsy» un piedāvās izmantot elektroauto, lai viņi nokļūtu izlaidumā. Savukārt «Bite Latvija» piešķirs balvu – elektrisko skrejriteni – absolventam, kurš savu auto būs izdekorējis visradošāk, par pamatu ņemot devīzi «Esmu absolvējis, jābrauc dzīvē!». Tāpat «Bite Latvija» pasniegs dāvanas par labām un izcilām sekmēm diviem RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes bakalaura un maģistra grāda ieguvējiem.

«Sadarbību ar RTU uzsākām šajā pavasarī, kad universitāte kļuva par mūsu biznesa klientu. Lepojamies, ka varam turpināt draudzību nu jau jaunā līmenī – atbalstot nākotnes telekomunikācijas un IKT nozares profesionāļus un, iespējams, arī mūsu nākamos kolēģus. Kā nozares darba devējs varam teikt tikai labākos vārdus par universitātē sagatavotajiem speciālistiem, jo prāvs pulks mūsu tīkla un IKT nodaļu darbinieku ir absolvējuši RTU, savu profesionalitāti ik dienu pierādot darbībā,» norāda «Bite Latvija» vadītājs Kaspars Buls.

RTU Lielais izlaidums būs skatāms tiešsaistē rtu.lv, Facebook RTU lapā, kā arī kanālā TV4 nacionālajā apraides tīklā visā Latvijā.

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija, un šis būs jau piektais Lielais izlaidums, kad visi RTU absolventi diplomus saņems vienlaikus.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. jūlijs, 2021 plkst. 12:47