RTU Latvijas Studentu teātra dienas šogad velta tematam «Sapņi»

17. marts
.
.
RTU Latvijas Studentu teātra dienas šogad velta tematam «Sapņi»
No kreisās: RTU studentu teātra «Spēle» režisors Romans Grabovskis, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes maģistrantūras 1. kursa students un «Spēles» aktieris Raivis Eglītis, LR1 raidījuma «Kultūras Rondo» žurnāliste Laima Slava un RTU KC vadītāja Asja Visocka. Foto – RTU 

«Venta Vecumniece ir viens no tiem retajiem cilvēkiem, kura ir piedzīvojusi un izdzīvojusi savu sapni gan divu, gan arī tagad 90 gadu vecumā.  Viņa arī ir izdzīvojusi visu mūsu, jauno aktieru un arī profesionālo aktieru sapni, sastrādājoties ar Eduardu Smiļģi. Ventas Vecumnieces zināšanas un pieredze patiešām ir zelta vērtē,» komentējot izvēli tieši aktrisei Ventai Vecumniecei deleģēt Latvijas Studentu teātra dienu skates atklāšanu, Latvijas Radio 1 raidījumā «Kultūras Rondo» saka Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Kultūras centra (KC) vadītāja Asja Visocka.   

RTU no 17. līdz 19. martam svin pilngadības svētkus Latvijas Studentu teātra dienām, kas šogad veltītas tematam «Sapņi». Tajās ar iestudējumiem piedalās Latvijas augstskolu un jauniešu teātri, un teātra skati vērtē profesionāla žūrija. Visu triju dienu pasākumi notiek RTU Lielajā aulā un RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Raidījumu var noklausīties Latvijas Radio arhīvā mājaslapā (17.03.2017.).

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

17. marts plkst. 16:25

Līdzīgi raksti

Ziņas