RTU Karjeras diena piedāvā Latvijā plašākās karjeras izziņas iespējas

24. janvāris, 2019
.
.
.
RTU Karjeras diena 2018. gada 1. martā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 22. februārī plkst. 10.00 aicina RTU un citu Latvijas augstskolu studentus un absolventus apmeklēt lielāko profesionālās karjeras orientācijas pasākumu Latvijā – Karjeras dienu. Tajā būs iespēja sastapt vairāk nekā 130 uzņēmumu pārstāvjus no 37 dažādām nozarēm, un tā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

Karjeras dienā būs iespēja personīgi uzrunāt interesējošo uzņēmumu, iepazīties ar tā pārstāvjiem, izjautāt par karjeras un prakses iespējām, uzņēmuma prasībām pret darbinieku un amata specifiku, kā arī citiem jautājumiem. Uzņēmumi būs sagatavojuši īpašus pārsteigumus interesentiem – atraktīvas aktivitātes, konkursus un saistošus testus.

Lai iespējamo darba devēju un darba ņēmēju sarunas noritētu produktīvāk, apmeklētājiem ieteicams līdzi ņemt savu CV vairākos eksemplāros.

Karjeras dienas laikā notiks arī dažādiem karjeras aspektiem veltīti izzinoši semināri. 

 • 11.00 – 12.00 Uzņēmuma «Printful» izpilddirektora Dāvja Siksnāna vadīts seminārs «Kā būt produktīvam?». 
  Dāvis dalīsies ar vērtīgiem padomiem un paša pārbaudītiem produktivitātes celšanas paņēmieniem, kas viņam palīdz sasniegt mērķus pēc iespējas efektīvāk gan darbā, gan ikdienā.
 • 12.00 - 12.25 RTU Absolventu asociācija iepazīstinās ar mentoringa programmu.
  Šī programma būs iespēja RTU studentiem pieteikties mentoriem, kuri sniegs profesionālās orientācijas ieteikumus. Karjeras dienas apmeklētājiem būs iespēja tikties ar kādu no mentoriem. Karjeras dienas apmeklētājiem būs iespēja tikties ar kādu no mentoriem. 
 • 12.30 - 14.00 Prototipēšanas izaicinājums «Karjeras pacēlājs».
  Tas tapis sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku un tajā dalībniekiem būs jāpaveic uzdevums – jārada prototips ierīcei, kura spēs nogādāt figūriņu no viena punkta uz citu, un pēc tam savs risinājums jāprezentē. Labākās idejas autoriem būs iespēja konsultēties ar kādu no Dizaina fabrikas koučiem, kurš palīdzēs uzstādīt 2019. gada mērķus. Pieteikties semināram var, aizpildot anketu.
 • 13.00 – 14.30 Semināru «Kā paspēt visu?» vadīs Toms Grēviņš.
  Viņš, balstoties personīgajā pieredzē, pievērsīsies jautājumiem, kas saistīti ar daudzo darba pienākumu un personiskās dzīves līdzsvarošanu. Pieteikties semināram par produktivitāti un darba – dzīves līdzsvaru var, aizpildot pieteikuma anketu.
 • 15.00 - 15.45 «Cognizant Latvia» pārstāvja Aleksandra Radcenko seminārs «21 nākotnes darbs»
  Aleksandrs, kurš ir uzkrājis ievērojamu pieredzi IT jomā, dalīsies pārdomās par to, kāds nākotnē būs darba tirgus. Tāpat viņš stāstīs, kā veidot karjeru, lai to veiksmīgi attīstītu arī nākotnē, jo bažas par darba vietu samazinājumu nākotnē nekad nav bijušas tik lielas kā pašlaik. 

RTU studentiem pasākuma norises dienā no plkst. 12.30 līdz 16.00 ir atceltas lekcijas . Ieeja Karjeras dienā, kā arī autostāvvietas tās apmeklētājiem ir bez maksas. 

RTU Karjeras dienu  atbalsta: MSC Shared Service Center Riga, SIA «Atea Global Services», SIA «Evolution Latvia», VISMA, AS «Emergn», «Printful Latvia AS», SIA «Kronus». Informatīvi atbalsta: Karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia».

Tēmturi saziņai sociālajos tīklos: #Karjerasdiena2019 #ESIlabakais

«RTU Karjeras diena 2019» pasākums Facebook
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

24. janvāris, 2019 plkst. 10:37

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi