RTU Karjeras dienā notiks vairāki izglītojoši semināri un citas aktivitātes

11. februāris, 2019

Līdztekus plašajam un tematiski daudzveidīgajam uzņēmumu klāstam, kuru pārstāvji būs gatavi iepazīstināt studentus ar prakses un darba iespējām, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā 22. februārī notiks arī vairāki izzinoši semināri, kuros pasākuma apmeklētājiem būs iespēja smelties pieredzi par darba un privātās dzīves līdzsvarošanu, produktivitātes celšanu, iepazīties ar RTU Absolventu asociācijas mentoringa programmu, kas paredzēta studentiem un vērsta uz karjeras attīstīšanu. Tāpat studenti varēs piedalīties RTU Dizaina fabrikas prototipēšanas izaicinājumā un laimēt vērtīgas balvas.

11.00 – 12.00 Uzņēmuma «Printful» izpilddirektora Dāvja Siksnāna seminārs «Kā būt produktīvam?»

Dāvis dalīsies ar vērtīgiem padomiem un paša pārbaudītiem produktivitātes celšanas paņēmieniem, kas viņam palīdz sasniegt mērķus pēc iespējas efektīvāk gan darbā, gan ikdienā. Viņa pārliecība ir, ka, lai gūtu panākumus biznesā, svarīgi attīstīt gan personīgo, gan komandas produktivitāti.

Dāvis ir uzņēmuma «Printful» vadītājs un līdzdibinātājs. «Printful» ir visstraujāk augošais uzņēmumu grupas «Draugiem Group» projekts – ekomercijas risinājums, ar kura palīdzību ikviens interesents var attīstīt ekomercijas biznesu, neieguldot ražošanas iekārtās. «Printful» ir lielākais Latvijas uzņēmums ASV tirgū.

12.00-12.25 RTU Absolventu asociācijas mentoringa programmas prezentācija

Mentoringa programmas dalībniekiem pieredzējušu mentoru vadībā būs iespēja uzlabot ne vien profesionālās prasmes, bet arī attīstīt ne mazāk nozīmīgās «soft skills» jeb personiskās iemaņas — sadarbību, patstāvību, efektivitāti, stresa noturību, informācijas atrašanu, elastīgumu u. c.

Karjeras dienā interesentiem būs iespēja klātienē tikties arī ar vairākiem programmas mentoriem, tostarp līderības apmācību speciālistu, organizācijas «Piedzīvojuma Gars» vadītāju Ati Ķeņģi, SIA «Mondot» valdes locekli Andri Luriņu, kā arī citiem pieredzējušiem un zināšanām bagātiem savu jomu profesionāļiem, kuri mentoringa programmas norises gaitā būs gatavi dalīties savās zināšanās un pieredzē profesionālās karjeras attīstībā.

12.30 - 14.00 RTU Dizaina fabrikas prototipēšanas izaicinājums «Karjeras pacēlājs»

Dalībniekiem būs jāpaveic uzdevums – jārada prototips ierīcei, kura spēs nogādāt figūriņu no viena punkta uz citu, un pēc tam savs risinājums jāprezentē. Labākās idejas autoriem būs iespēja konsultēties ar kādu no Dizaina fabrikas koučiem, kurš palīdzēs uzstādīt 2019. gada mērķus. Pieteikties semināram var, aizpildot anketu

13.00 – 14.30 Dīdžeja un raidījumu vadītāja Toma Grēviņa seminārs «Kā paspēt visu?»

Toms katru rītu mostas īsi pirms pieciem, lai uzrunātu klausītājus Latvijas Radio 5 ēterā, pilda radiostacijas galvenā satura redaktora pienākumus, vada spēli «Gudrs, vēl gudrāks» Latvijas Televīzijā, kā arī darbojas kā dīdžejs un audzina divus dēlus.

Balstoties personīgajā pieredzē, Toms pievērsīsies jautājumiem, kas saistīti ar daudzo darba pienākumu un personiskās dzīves līdzsvarošanu. Pieteikties semināram par produktivitāti un darba – dzīves līdzsvaru var, aizpildot pieteikuma anketu.

15.00 – 15.45 «CognizantLatvia» pārstāvja Aleksandra Radcenko seminārs «21 nākotnes darbs»

Aleksandrs, kurš ir uzkrājis ievērojamu pieredzi IT jomā, dalīsies pārdomās par to, kāds nākotnē būs darba tirgus. Tāpat viņš stāstīs, kā veidot karjeru, lai to veiksmīgi attīstītu arī nākotnē, jo bažas par darba vietu samazinājumu nākotnē nekad nav bijušas tik lielas kā pašlaik.

«Cognizant» ir liels starptautisks uzņēmums, kas sniedz biznesa un IT risinājumus uzņēmumiem pasaulē, nodarbinot vairāk nekā 260 tūkstošus darbinieku.
Seminārs notiks angļu valodā.

RTU Karjeras diena, kurā piedalīsies 140 uzņēmumi no 37 dažādām nozarēm, notiks 22. februārī starptautiskajā izstāžu hallē Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, sākums – plkst. 10.00. RTU studentiem pasākuma norises dienā no plkst. 12.30 līdz 16.00 ir atceltas lekcijas. Ieeja Karjeras dienā, kā arī autostāvvietas tās apmeklētājiem ir bez maksas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. februāris, 2019 plkst. 11:32