RTU Inženierzinātņu vidusskolu absolvē 24 talantīgi un zinātkāri jaunieši

2. jūlijs, 2019
.
.
Foto: Eduards Lapsa, RTU

29. jūnijā atestātus par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) absolvēšanu saņēma 24 jaunieši – otrā skolas izlaiduma klase. Viņus sveikt bija ieradies RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, Latvijas Valsts eksprezidents Andris Bērziņš, AS «Latvenergo» administratīvais direktors Arnis Kurgs, bet videoapsveikumu bija atsūtījis Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis. 

Absolventus sveica arī RTU Studentu parlamenta prezidente Katrīna Rudoviča un citi. 

Absolventi saņēma ne tikai atestātus par vidusskolas absolvēšanu un sveicienus, bet arī īpašas pateicības un balvas. Ministru prezidenta pateicības rakstu par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem saņēma Jana Boļmante. Finanšu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas dāvāto Simtgades izcilnieka balvu saņēma Agnis Salmiņš, savukārt RTU IZV Gada absolventa balvu saņēma Rūdolfs Agris Stilve. SIA «Tet» savu balva pasniedza Aleksejam Jekimovam. 

Rektors apbalvoja pedagogus par izciliem sasniegumiem RTU IZV attīstībā, pasniedzot RTU atzinības un pateicības rakstus.

RTU Inženierzinātņu vidusskolas izlaidums

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

2. jūlijs, 2019 plkst. 11:19

Līdzīgi raksti

Ziņas

_