RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolnieks izcīna bronzas medaļu starptautiskā ģeogrāfijas olimpiādē

3. septembris, 2020
Foto: pixabay.com

Atis Krebss, kurš šovasar absolvēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolu (IZV), ieguvis bronzas medaļu Eiropas ģeogrāfijas olimpiādē, kas no 29. līdz 30. augustam norisinājās tiešsaistē.

Pavisam olimpiādē piedalījās 77 skolēni no 14 valstīm, un tā norisinājās divās vecuma grupās. Vidusskolēnu vecuma grupu pārstāvēja trīs Latvijas skolēni  - no RTU IZV, Madonas Valsts ģimnāzijas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēns, visiem iegūstot bronzas medaļas.

A. Krebsa ģeogrāfijas skolotāja RTU IZV bija Agra Lipsberga. Latvijas izlasei dalībai olimpiādē palīdzēja sagatavoties Jauno ģeogrāfu skolas vadītāji Gatis Kampernovs un Uldis Klepers.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. septembris, 2020 plkst. 9:42