RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni ar spožiem panākumiem piedalās valsts ķīmijas un fizikas olimpiādēs

15. aprīlis, 2020
Olimpiādes šogad pirmo reizi norisinājās tiešsaistē. Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) Ķīmijas valsts 61. olimpiādes 3. posmā ar 12 godalgotiem skolēniem kļuva par olimpiādes apbalvotāko mācību iestādi. IZV skolēni spoži sevi parādīja arī Fizikas valsts 70. olimpiādes 3. kārtā, gūstot sešas godalgas.

Ķīmijas valsts olimpiādē RTU IZV skolnieki Džonatans Miks Melgalvs, Edvards Jānis Treijs, Filips Ēcis, Edvards Miķelis Mežciems ieguva 1. vietu, Henriks Bērmenis, Toms Pullis, Aldis Jānis Pivars – 2. vietu, Aija Monika Vainiņa – 3. vietu, bet Agata Kuzņecova, Daniela Smelta, Normunds Palabinskis un Uģis Vēvers saņēma atzinību. Procentuāli augstāko punktu skaitu olimpiādē ieguva 11. klases skolnieks Dž. M. Melgalvis.

Fizikas valsts olimpiādē Dž. M. Melgalvis, Matīss Kristiāns Dambergs, Artūrs Kovrigo, Rūdolfs Pikšens, Mihails Štolcs ieguvuši 2. vietu, bet Kārlis Šusters saņēmis atzinību.

Abas olimpiādes šogad pirmo reizi norisinājās tiešsaistē – ķīmijas olimpiāde, kurā piedalījās 117 skolēni notika 7. aprīlī, bet fizikas olimpiāde, kurā piedalījās 112 skolēni – 31. martā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. aprīlis, 2020 plkst. 11:08