RTU Inženierzinātņu vidusskolas absolventi un pedagogi saņem Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumus

29. janvāris, 2019
Pirmajā rindā pirmā no labās - Laura Fjodorova, sestais - Ernests Tomass Auziņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) absolventiem un pedagogiem pasniegti Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumi – Goda diplomi un medaļas.

Nominācijā «Absolvents» par izciliem sasniegumiem, 2018. gada starptautiskajā bioloģijas olimpiādē izcīnot bronzas medaļu, apbalvots RTU Inženierzinātņu vidusskolas absolvents Ernests Tomass Auziņš. Roberts Pavlovskis apbalvots par spožo sniegumu, 2018. gada ekonomikas olimpiādē izcīnot zelta medaļu. Savukārt absolvents Vladislavs Aščeulovs sveikts par 2017. gada starptautiskajā ķīmijas olimpiādē izcīnīto bronzas medaļu.

Nominācijā «Skolotājs» apbalvoti trīs RTU IZV pedagogi: bioloģijas skolotāja Dace Bērtule, ekonomikas skolotājs Uldis Kamols, kā arī ķīmijas skolotāja Laura Fjodorova. Viņiem apbalvojums pasniegts par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem.

Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās 28. janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. janvāris, 2019 plkst. 12:51