RTU Inženierzinātņu vidusskolai – 2. vieta Ata Kronvalda fonda Zvaigžņu reitingā

13. augusts
.
.
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola ierindojusies 2. vietā Ata Kronvalda fonda veidotajā Zvaigžņu reitingā. Tajā iekļautas vidusskolas, kuru skolēniem ir augstākie sasniegumi starptautiskajās mācību olimpiādēs.

«Uzslavējams ir RTU Inženierzinātņu vidusskolas ieguldītais darbs, jo tās stratēģija – koncentrēt talantīgākos uz augstskolas mācību bāzes – palīdzējis saglabāt 2. vietu reitingā,» sacīts Ata Kronvalda fonda izplatītajā paziņojumā. 

Veidojot šo reitingu, izvērtēts Latvijas skolēnu sniegums starptautiskajās olimpiādēs no 2019. gada 1. jūnija līdz 2020. gada 1. jūnijam. Zvaigžņu reitinga 1. vietā ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, savukārt Cēsu Valsts ģimnāzija ierindojusies 3. vietā, Ziemeļvalstu ģimnāzija – 4. vietā un Gulbenes novada Valsts ģimnāzija – 5. vietā. 

Līdzīgi kā Ata Kronvalda fonda veidotā Lielās pūces reitinga, arī Zvaigžņu reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuri patstāvīgi apgūst zināšanas, kā arī informēt sabiedrību par skolām, kas spēj sagatavot skolēnus ar augsta līmeņa zināšanām. 

RTU IZV jau vairākus gadus pēc kārtas atzīta par labāko mazo skolu grupā Lielās pūces reitingā. Šajā reitingā ņemti vērā skolēnu sasniegumi pilsētas un valsts olimpiādēs, kā arī zinātniskajās konferencēs.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

13. augusts plkst. 10:08

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_