RTU Inženierzinātņu vidusskola ierindojas 2. vietā Ata Kronvalda fonda «Zvaigžņu reitingā»

26. jūlijs, 2022
.
.
.
Šogad RTU Inženierzinātņu vidusskolu absolvēja 24 talantīgi jaunieši, kuri jau skolas laikā, piedaloties mācību olimpiādēs, ir nodemonstrējuši savas zināšanas un erudīciju. Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) ieguvusi 2. vietu Ata Kronvalda fonda apkopotajā «Zvaigžņu reitingā», kurā vērtēti Latvijas skolu skolēnu panākumi 2021./2022. mācību gadā rīkotajās starptautiskajās olimpiādēs. IZV jau tradicionāli ierindojas šī reitinga līderu pozīcijās. 

IZV «Zvaigžņu reitingā» ierindojas 2. vietā aiz Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, savukārt 3. vietu ieņem Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, bet aiz tās attiecīgi pirmajā piecniekā – Rīgas 10. vidusskola un Valmieras Valsts ģimnāzija. Kopumā 2021./2022. mācību gadā starptautiskajās olimpiādēs piedalījušies audzēkņi no 20 Latvijas skolām. 

Inženierzinātņu vidusskolu RTU 2015. gadā dibināja, lai atbalstītu talantīgus Latvijas jauniešus, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar inženierzinātnēm, kā arī lai popularizētu inženierzinātnes kā nākotnes izglītības un karjeras perspektīvu. IZV skolēni jau kopš skolas izveides apliecina savu talantu un zināšanas, Latvijas un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādes parādot izcilu sniegumu un iegūstot godalgas. 

Jau septīto gadu pēc kārtas IZV Ata Kronvalda fonda mazo skolu reitingā ir ieguvusi 1. vietu un ceļojošo balvu «Lielā pūce», un šis apbalvojums skolai piešķirts par skolēnu sasniegumiem pilsētas un valsts olimpiādēs.

Līdzīgi kā «Lielās pūces», arī Zvaigžņu reitinga mērķis ir palielināt pedagogu ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuri patstāvīgi apgūst zināšanas, kā arī informēt sabiedrību par skolām, kas spēj sagatavot skolēnus ar augsta līmeņa zināšanām. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

26. jūlijs, 2022 plkst. 15:52

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi