RTU Inženierzinātņu vidusskola apliecina savu izcilību, tradicionāli kļūstot par labāko mazo skolu Latvijā

25. augusts, 2021
.
.
.
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas pārstāves Laura Fjodorova un Inguna Granta (centrā) saņem ceļojošo balvu «Lielā pūce». Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) sesto gadu pēc kārtas iegūst pirmo vietu Ata Kronvalda fonda mazo skolu reitingā un ceļojošo balvu «Lielā pūce». 

Balvu pasniegšana notika Rīgas pilī, svinīgajā ceremonijā piedalījās Valsts prezidents Egils Levits.

Apbalvojums tiek piešķirts par skolēnu sasniegumiem pilsētas un valsts olimpiādēs.

IZV sasniegumi tiek vērtēti mazo skolu grupā, kur vidusskolēnu skaits 10.-12. klasē nepārsniedz 100 skolēnu. Jaunākajā reitingā tā ieguva 123,33 balles, uzrādot ievērojami labākus rezultātus nekā konkurentes šajā grupā – Rudzātu vidusskola un Daugavpils Saskaņas pamatskola. Arī nacionālā mērogā IZV tradicionāli uzrāda ļoti augstus sasniegumus, nedaudz atpaliekot vien no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, kas ir visaugstāk novērtētā skola ģimnāziju grupā. Saglabājot nemainīgi augstu izglītības kvalitāti un novērtējumu reitingā, IZV 2020./2021. mācību gadā izdevies iegūt lielāku baļļu skaitu nekā iepriekšējo gadu reitinga līderei Rīgas Valsts 1. ģimnāzijai. 

IZV sniegumus veicina augsti kvalificēti mācībspēki, lieliska mācību tehniskā bāze, kā arī motivēti un mērķtiecīgi skolēni. 

Skolu reitinga rezultāti.

Ata Kronvalda fonda skolu reitings tiek veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskajās konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās. Reitinga mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.

Ata Kronvalda fonds nodarbojas ar Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšanu un viņu izglītības sekmēšanu. 

25.08.2021. Valsts prezidents Egils Levits piedalās ikgadējā Ata Kronvalda balvas, ceļojošās balvas “Lielā Pūce” un “Mazā Pūce” pasniegšanas ceremonijā

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

25. augusts, 2021 plkst. 16:42

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi