RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte un Rīgas Biznesa skola uzņemtas Eiropas Vadības attīstības fondā

4. jūlijs, 2017
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte un Rīgas Biznesas skola uzņemtas starptautiskā bezpeļņas biznesa un vadības augstskolu un uzņēmumu vadības attīstības organizācijā. Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesas skola (RBS) ir uzņemtas Eiropas Vadības attīstības fondā (European Foundation for Management Development – EFMD), kas ir starptautiska bezpeļņas biznesa un vadības augstskolu un uzņēmumu vadības attīstības organizācija. RTU IEVF un RBS iestāšanos ar savām rekomendācijām atbalstīja organizācijas biedri Ālto Universitāte (Aalto University) un Baltijas vadības attīstības asociācija (Baltic Management Development Association).

«Mēs ceram, ka dalība EFMD sniegs nozīmīgas sadarbības iespējas, radošu pieeju, savstarpēju bagātināšanos un jaunas, inovatīvas idejas un koncepcijas, kā arī varēsim izmantot piekļuvi plašam informācijas un pakalpojumu klāstam vadības izglītības attīstības jomā. Mūsu mērķis ir uzlabot studiju programmu un projektu kvalitāti, kā arī paaugstināt kopējo darba efektivitāti,» saka RTU IEVF dekāna vietniece mācību darbā profesore Inga Lapiņa.

Dalība EFMD RTU IEVF un RBS mācībspēkiem un studentiem paver plašas, daudzveidīgas un pat unikālas starptautiskās sadarbības iespējas. Piemēram, dalību konferencēs un pasākumos visā pasaulē, kuru tematika saistīta ar vadības attīstības jomu, jaunākajiem pētījumiem un pieredzes apmaiņu, izglītības kvalitātes uzlabošanu un akreditāciju.

EFMD ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas apvieno labākās biznesa un vadības augstskolas un nozīmīgākos uzņēmumus ar mērķi veicināt vadības attīstību un veidot sociāli atbildīgus līderus un vadītājus. EFMD īsteno starptautisku pieeju vadības izglītībai un nodrošina informācijas, pētījumu, sadarbības un debašu forumus par labākās prakses un inovāciju jautājumiem vadības attīstības jomā.

EFMD ir lielākā un vadošā starptautiskā tīkla organizācija vadības attīstības jomā, apvienojot gandrīz 900 institucionālos biedrus un vairāk nekā 30 000 vadības attīstības profesionāļus akadēmiskajās augstskolās, biznesa uzņēmumos, valsts iestādēs un konsultāciju aģentūrās 86 pasaules valstīs.

EFMD misija ir uzlabot vadības izglītības sniegumu un attīstību visā pasaulē, veidot sadarbību starp biznesa skolām un uzņēmumiem, radīt un izplatīt zināšanas par labāko praksi un tendencēm vadības izglītībā un tās attīstībā. Fonda misija ir arī nodrošināt salīdzinošās novērtēšanas un ietekmes novērtēšanas sistēmas un akreditācijas, organizēt konferences un seminārus nolūkā dalīties ar jaunāko un aktuālāko informāciju un veidot dalībnieku sadarbības tīklu, realizēt starptautiskus projektus visā pasaulē, ietekmēt starptautiskās valstu un nevalstiskās organizācijas, izmantojot aizstāvību un lobēšanu.

EFMD darbību uzsāka 1972. gadā, tās galvenā mītne atrodas Briselē, Beļģijā, un pārstāvniecības izvietotas Āzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Vairāk informācijas EFMD mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. jūlijs, 2017 plkst. 13:22