RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

10. janvāris, 2008
Uzņēmējiem, akadēmiķiem un studentiem pieejamā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference RTU šogad notiks pirmo reizi, taču projektu prezentācijas norisinājušās jau iepriekš.
Uzņēmēji konferencē aicināti veidot kontaktus ar pētniekiem un gūt savam biznesam jaunas, inovatīvas idejas, savukārt akadēmiķi un studenti – meklēt domubiedrus un atklāt jaunus virzienus turpmākajiem pētījumiem.
Lai sekmētu zināšanu ietilpīgu produktu izstrādi un ražošanu, nodrošinātu zinātniskās darbības attīstību augstskolās, sagatavotu jaunus zinātniekus un paaugstinātu Latvijas augstskolu konkurētspēju Eiropas Savienības izglītības un zinātnes telpā, RTU zinātniskais personāls 2007. gadā īstenoja 60 IZM-RTU konkursa "Zinātniskās darbības attīstība augstākās izglītības iestādē" pētniecības projektus. Katra projekta prezentācijai konferences laikā tiks atvēlētas 15 minūtes.
Konference ir bezmaksas.
Uzzināt sīkāku informāciju var sūtot e-pastu: , kā arī pa tālr.: 67089179 vai 67089137.

10. janvāris, 2008 plkst. 2:00