14. septembrī studenti tiksies tradicionālajos Iezvanīšanas svētkos

1. septembris, 2020
.
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar RTU Studentu parlamentu un RTU Kultūras centru aicina jaunos studentus 14. septembrī Ķīpsalas kolonādē kopīgi uzsākt jauno studiju gadu.

Iezvanīšanas svētku programma:

  • 11.00-12.00 Studiju un ārpusstudiju radošo aktivitāšu prezentācijas pie RTU struktūrvienību, RTU Studentu parlamenta, studentu klubu teltīm un stendiem, kuros būs iespēja iepazīties ar katru no tiem un iegūt noderīgu informāciju, kā arī piedalīties konkursos.
     
  • 12.00 RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka uzruna un iepazīstināšana ar universitātes administrācijas pārstāvjiem, universitātes studentu, sporta un kultūras plašo ārpusstudiju aktivitāšu klāstu, piedaloties RTU mākslinieciskiem kolektīviem - jaukatajam korim «Vivere», TDA «Vektors» un karsējkomandai.
     
  • 13.00 Došanās uz savām fakultātēm, kur tiks aizvadītas ievadlekcijas, kā arī varēs iepazīties ar fakultāti, tās vadību, studentu pašpārvaldi un jaunajiem kursabiedriem!

Ģērbies svinīgi un laikapstākļiem atbilstoši un tiekamies svētkos!

RTU aicina pasākuma dalībniekus ievērot distancēšanās noteikumus un nedrūzmēties.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materiālu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. septembris, 2020 plkst. 9:27

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi