RTU «IdeaLAB» biznesa projekts «Drone Plan» uzvar «Start Jerusalem 2017» nacionālajā atlasē

15. septembris, 2017
.
.
Ekrānuzņēmums. idealab.rtu.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «IdeaLAB» biznesa projekts «Drone Plan» uzvarējis jaunuzņēmumu konkursa «Start Jerusalem 2017» nacionālajā atlasē un novembrī dosies uz Izraēlu, lai piedalītos konkursa finālā. «Drone Plan» ir bezpilota lidaparāts grūti sasniedzamu objektu apsekošanai. 

Bezpilota lidaparāts «Drone Plan» būs izmantojams naftas vadu apsekošanai, elektrības pārvada līniju attālai diagnostikai, aerofoto un video uzņemšanai lauksaimniecībā, lauksaimniecības platību kontrolei, objektu celtniecības gaitas kontrolei un citiem mērķiem. Ar to būs iespējams uzņemt arī termogrāfiskus attēlus un video. 

«Drone Plan» komanda ir Viktors Bikovs, Sergejs Radčuks, Valentīns Gončarovs, Mika Steller un Tatjana Grinfelde. Projekta pārstāvji no 5. līdz 11. novembrim Izraēlā piedalīsies konkursa finālā, kurā spēkiem mērosies jaunuzņēmumi no 35 valstīm. 

Konkursa Latvijas atlases finālā 13. septembrī startēja šādi jaunuzņēmumi: «Drone Plan», «Recolo» – tehnoloģija bioatkritumu pārvēršanai biogāzē, nodrošinot ražotājiem ātru un pilnīgu komplekso organisko vielu pārveidi, «Zeew» – aplikācija sūtījumu pārvadāšanai, «Catalyco» – produktu katalizators papildu stabilitātei un aktivitātei un «NormadicScooter» – trīs riteņu saliekamais elektriskais motorollers.

Papildu informācija par «Drone Plan»
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. septembris, 2017 plkst. 10:33

Līdzīgi raksti

Ziņas

_