RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina uz Meža dienām Kārķos

24. aprīlis, 2017
.
.
Koka auto pašgājēju sacensības 2016. gadā. Foto: Inga Zotova

No 4. līdz 5. maijam Valkas novada Kārķos notiks 14. Meža dienas, kurās lieli un mazi varēs iesaistīties dažādās darbnīcās, piedalīties auto pašgājēju sacensībās, iepazīt tuvējo apkārtni un nodarboties ar citām aktivitātēm. Meža dienas rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts sadarbībā ar Kārķu pagasta pašvaldību. 

Meža dienu ieskaņas pasākums notiks 4. maijā plkst. 16.30 ar ekskursiju uz Vijciema pagastu, kurā būs iespēja apskatīt Čiekuru kalti, Vijciema koka baznīcu un iepazīties ar kokapstrādes uzņēmumu «Celīši». Plkst. 20 «Jaunrozēnu» mājās notiks atjaunotā muižas leduspagraba atklāšana. Leduspagrabu pieskandinās dziesminieces Antas Eņģeles koncerts. 

Meža dienu atklāšana notiks 5. maijā plkst. 9. Dienas gaitā norisināsies kokapstrādes darbi dažādos objektos, darbosies studentu un viesu izveidotās darbnīcas, kurās varēs apstrādāt zaļu koku, izgatavot rotas, sapņu ķērājus, lokus, auto modeļus, kā arī notiks talka, koku stādīšana, alpīnisma un citas aktivitātes. 

Šogad visi dalībnieki aicināti ņemt līdzi vēja zvanus un uz savu uzturēšanās laiku pievienot tos kopējai vēja zvanu izstādei, kas tiks atklāta plkst. 12 pie Kārķu Dabas koncertzāles. 

Plkst. 14 uz auto ceļa P22 pie Kārķu Tautas nama sāksies 6. starptautiskās koka auto pašgājēju sacensības. Tajās var piedalīties ikviens interesents, kurš iepriekš būs sameistarojis nolikumam atbilstošu auto. Tam jābūt veidotam no dabas materiāliem, pārsvarā no koka. Sacensību galvenā balva ir Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika dāvāts brauciens uz Briseli. 

Meža dienas noslēgs balle, kurā spēlēs grupa «Lauku muzikanti».

Programma.

Papildu informācija un koka auto pašgājēju sacensību nolikums.

Meža dienas Kārķos 2016.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

24. aprīlis, 2017 plkst. 9:35

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi