RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentes piedalīsies konkursā «Meringue»

13. novembris, 2019
Konkursā piedalīsies arī Dizaina tehnoloģiju instiūta studente Kristīnes Zariņas ar tērpu kolekciju «Liedagā». Foto: Ieva Leiniša

25. novembrī plkst. 18.30 kultūras notikumu vietā «Hanzas perons», Hanzas iela 16A notiks jauno modes dizaineru konkurss «Meringue», kurā ar piecām tērpu kolekcijām piedalīsies sešas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta studentes un viena absolvente. Pavisam konkursā skatītāju un žūrijas vērtējumam tiks nodotas 11 jauno modes mākslinieku apģērbu kolekcijas.

Konkursā piedalīsies studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» apģērbu dizaina specializācijas bakalaura 4. kursa studentes Marta Cimdiņa un Nadīna Poga ar kolekciju «Collision», Līva Kreile un Annija Grūbe ar kolekciju «Rītausma», Alīne Skarule ar kolekciju «See you outside», maģistrantūras 1. kursa studente Kristīne Zariņa ar kolekciju «Liedagā», kā arī bakalaura programmas absolvente Paula Žaunere ar kolekciju «Panic».

Pavisam konkursam finālam no iesūtītajiem 20 pieteikumiem finālam kvalificējušās 11 kolekcijas, kuru autori ir RTU, Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunie dizaineri. Konkursa kolekcijas vērtēs starptautiska žūrija, kuras priekšsēdētāja būs modes žurnāliste un Milānas Jaunās mākslas akadēmijas (New Academy of Fine Arts) profesore Ļuba Popova.

Plašāka informācija pasākuma Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. novembris, 2019 plkst. 14:15