RTU dizaina studentu darbus iespējams aplūkot izstādē «Furniture & Design Isle 2020»

22. oktobris, 2020
.
.
Izstādē digitālajā stendā būs iespējams aplūkot multifunkcionālu sienas plauktu sporta inventāra novietošanai

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts (DTI) savu studentu darbus prezentēs starptautiskajā dizaina izstādē «Furniture & Design Isle 2020», kas no 23. līdz 25. oktobrim notiks Ķīpsalā Starptautiskajā izstāžu centrā. Šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, studentu darbi būs apskatāmi digitālā formā. 

Izstādē DTI digitālajā stendā būs iespējams aplūkot 13 dažādus bakalaura un maģistra diplomandu piedāvātos dizaina produktus – apģērbu kolekcijas, mēbeles, interjera aksesuārus, kā arī dizaina pētniecības projektus, ko radījuši DTI bakalaura un maģistra diplomandi. Piemēram, varēs aplūkot DTI studentes radītās slēptuvēm mazajiem krastā izskalotajiem ronēniem, kas šā gada pavasarī jau bija izvietotas Jūrmalā, pludmalē. Tāpat varēs iepazīties ar vairākiem mēbeļu piedāvājumiem – priekšnama aksesuāru kolekciju, rotaļu un skolas mēbelēm bērniem, dārza mēbeļu kolekciju, multifunkcionālu sienas plauktu sporta inventāra novietošanai, kā arī vēl citiem dizaina priekšmetiem.  

DTI virzīts uz dizaina zinātni un ilgtspējīgu dizaina attīstību, ko nodrošina inovatīvu dizaina produktu izstrāde un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

Izstādes mājaslapa

DTI lapa Facebook

DTI lapa Instagram

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. oktobris, 2020 plkst. 17:34

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi