RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte organizē «IKT industrijas dienu»

23. janvāris, 2019

Lai stiprinātu sadarbību ar uzņēmumiem, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte 25. janvārī plkst. 9.30 organizē «IKT industrijas dienu».

«IKT industrijas dienā» tiek organizēta ar mērķi veidot ciešākus kontaktus ar nozares uzņēmumiem, iepazīstināt tos ar RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes darbu, pētījumiem un sadarbības iespējām. Uz pasākumu aicināti gan uzņēmumi, ar kuriem fakultāte jau iepriekš sadarbojusies, gan tādi, kas vēl tikai apsver sadarbību kopējos pētījumos vai lietišķajos projektos.

Plānots, ka «IKT industrijas dienā» varētu piedalīties ap 40 cilvēku no akadēmiskās un uzņēmējdarbības vides.

Pasākums tiek rīkots jau otro reizi. Pirmā «IKT industrijas diena» notika 2017. gada izskaņā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

23. janvāris, 2019 plkst. 12:53