RTU ceļu būvniecības nozares pārstāvjus aicina uz kursiem par jaunajiem ceļu materiāliem un tehnoloģijām

4. janvāris
.
.
.
Foto: RTU

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 26. un 27. janvārī aicina interesentus uz mācībām «Ilgtspējīgi un progresīvi ceļu bitumenētie materiāli un tehnoloģijas». Pēc mācību kursa noklausīšanās apmeklētāji iegūs RTU apliecību par tālākizglītību.

Šī mācību kursa mērķis – iepazīstināt nozares pārstāvjus ar aktuālāko pētījumu rezultātiem, jaunākajām tendencēm nozarē, kā arī «Autoceļu specifikācijas 2023» prasībām.   
Mācības no plkst. 9.00 līdz 17.00 notiks attālināti. Dalības maksa vienam dalībniekam – 165,78 (ar PVN).

Kursos lekcijas lasīs RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Ceļu un tiltu katedras zinātnieki, kuri ir iesaistīti vairākos praktiskos pētījumos, lai industrijai piedāvātu progresīvus un ilgtspējīgus autoceļu seguma konstruktīvo slāņu risinājumus. 

Daži risinājumi, piemēram, plānkārtas segumi (BBTM) un emulsēti sīkšķembu maisījumi (Slurry seal un Microsurfacing) ir iekļauti jaunās «Autoceļu specifikācijas 2023» prasībās. Pieaugošo vides prasību un «Zaļā kursa 2050» ietekmē patlaban notiek pētījumi par atkritumu (nolietotu riepu gumija), blakusproduktu (vieglie pelni – fly ash), kā arī plašāku frēzētā asfaltbetona (RAP) izmantošanu Latvijas ielu un ceļu segās un segumos. 

Šie RTU kursi ir veidoti atbilstoši Latvijas Būvinženieru savienības profesionālās pilnveides normām, kas paredz piecu gadu periodā obligāti apgūt tematu «Par būvdarbu tehnoloģijām, konstrukcijām, to izstrādi un kļūdām būvdarbos»..

Kursam var pieteikties, sazinoties ar RTU Tālākizglītības nodaļu – vai 67089439. 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. janvāris plkst. 16:22

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi