RTU Biznesa un inovāciju departaments aicina uz radošo darbnīcu

28. septembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa un inovāciju departaments (BID) 11. oktobrī no plkst. 13 līdz 17 aicina apmeklēt radošo darbnīcu «Krāsu noteikšanas tehnoloģijas un instrumenti». Lekcija notiks RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5, 5. stāvā.

Radošā darbnīca «Krāsu noteikšanas tehnoloģijas un instrumenti» ir paredzēta kā lekcija angļu valodā par koloristiku. Tās mērķis — iemācīt orientēties dažādos krāsu definēšanas veidos, noteikt krāsu un tās atbilstību standartiem, kā arī iegūt praktisku pieredzi krāsu mērījumos. Ar šo lekciju RTU BID aizsāk semināru ciklu, plānojot arī turpmāk organizēt līdzīga satura pasākumus.

Teorētiskajā daļā tiks apskatīti krāsu definēšanas veidi, mērījumu precizitāte savukārt diskusiju daļā tiks pievērsta uzmanība dalībnieku pieredzes stāstiem un to situāciju analīzei, bet praktiskajā daļā tiks veikti dažādu paraugu praktiskie mērījumi, rezultātu apspriešana un secinājumu izdarīšana.

Radošās darbnīcas partneris ir uzņēmums «Konica Minolta Sensing Europe B.V.», un lekciju vadīs krāsu noteikšanas speciālists Staņislavs Šulla (Stanislav Sulla).

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

28. septembris, 2016 plkst. 14:22