RTU 22. oktobrī notiks Atvērto durvju diena

19. oktobris, 2016

Sestdien, 22. oktobrī, no plkst. 10 līdz 14 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, RTU Dizaina centra telpās notiks Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēs iegūt informāciju par RTU piedāvātajām studiju programmām, mācībām RTU Inženierzinātņu vidusskolā, uzņemšanas nosacījumiem un sagatavošanas kursiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli.

Īpaša uzmanība Atvērto durvju dienā būs veltīta vidusskolas centralizētajiem eksāmeniem fizikā, matemātikā un ķīmijā. Tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem, kādus eksāmenus izvēlēties atbilstoši interesējošajai studiju programmai un kā tiem sekmīgi sagatavoties. RTU karjeras konsultante palīdzēs saprast, kurp doties pēc vidusskolas absolvēšanas un kuru no RTU studiju programmām izvēlēties.

Varēs saņemt informāciju par RTU Inženierzinātņu vidusskolu – uzzināt par iespējām tajā iestāties, sagatavošanas kursiem, mācību procesu, kā arī citiem jautājumiem.

Skolēni un viņu vecāki varēs satikt un iztaujāt RTU mācībspēkus un studentus par studijām un ikdienas dzīvi. Būs iespēja arī apmeklēt fakultātes un apskatīt laboratorijas un studiju vidi.

2.—9. klases skolēniem RTU Bērnu un jauniešu universitātes vadītājs demonstrēs dažādus interesantus eksperimentus un mēģinās atbildēt uz zinātkāro «kāpēc?» jautājumiem.

Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs pieejams bezmaksas WiFi. Aicinām sestdien dalīties iespaidos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #RTU_AtverDurvis.

RTU Atvērto durvju dienai vēlams pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu.

Atvērto durvju dienas programma un karte

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

19. oktobris, 2016 plkst. 11:05