RTU ĀSD saliedē ārzemju studentus netradicionālās sporta spēlēs

11. septembris, 2015

Veicinot Rīgas Tehniskās universitātes ārzemju studentu socializēšanos un saliedēšanos neformālā gaisotnē, RTU Ārzemju studentu departaments (ĀSD) sadarbībā ar RTU Sporta klubu, uzsākot jauno studiju gadu, jaunajiem ārzemju studentiem jau trešo gadu organizēja netradicionālās sporta spēles «Foreign Student Non-Traditional Sports Games».

Sporta spēles notika 3. septembrī RTU sporta bāzē «Ronīši» un tajās piedalījās 70 ārzemju studentu. Visas dienas garumā jaunajiem ārzemju studentiem bija jāsacenšas veiklībā, meistarībā un gudrībā dažādās netradicionālās sporta spēlēs, stafetēs un uzdevumos, piemēram, jāspēlē aklais volejbols, tautas bumba, jālec ar lecamauklu un jāveic citi sarežģītāki komandas uzdevumi. Pēc pasākuma komandām tika dots uzdevums izveidot smilšu skulptūru par tematu «Mana Latvija», «Mana RTU»,  vai arī jāattēlo supervaronis, kas visvairāk atbilst komandas tēlam.

Bildes no pasākuma

11. septembris, 2015 plkst. 10:54