RTU APF un BF studentus aicina pieteikties Gunta Boles balvai

4. decembris, 2013

19. decembrī plkst. 15 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (RTU APF) notiks gadskārtējā latviešu būvinženiera, RTU Goda doktora un Triju Zvaigžņu ordeņa Zelta goda zīmes kavaliera Gunta Boles iedibinātās balvas pasniegšana.

RTU APF un BF studenti uz G. Boles balvas nolikumu var iepazīties un savus pieteikumus iesniegt līdz 18. decembra (ieskaitot) plkst. 16 RTU APF Arhitektūras un pilsētbūvniecības katedrā, Āzenes ielā 18, 415. telpā pie Ingunas Dumberes, tālr. 67089116, e-pasts: .

Gunta Boles iedibināto balvu pirmo reizi vienam labākajam RTU APF un vienam labākajam BF studentam pasniedza 1992. gadā. Pērn par tās ieguvējiem kļuva BF 6. kursa students Juris Lapsiņš un APF diplomande Lāsma Grigone.

G. Bole dzimis 1934. gada 13. jūnijā. Kopā ar vecākiem 1944. gadā izceļojis uz Vāciju, kur nodzīvojis līdz 1949. gadam. Paralēli darbiem būvniecībā un mērniecībā G. Bole studējis būvniecību un 1967. gadā pabeidzis Newark College of Engineering, iegūstot būvinženiera grādu. 1970. gadā G. Bole ieguvis plānotāja atļauju un nodibinājis savu uzņēmumu.

Balvu fondu veido atskaitījumi no Gunta Boles personiskajām iemaksām un viņa, Prēmijas fondam ar testamentu novēlētajām, akciju dividendēm. Katras fakultātes laureāts saņem 1453.20 latus (2800 ASV dolārus).

RTU APF

4. decembris, 2013 plkst. 13:15