RTU akadēmiskais personāls turpinās papildināt angļu valodas zināšanas

31. jūlijs, 2019

Īstenojot vienu no definētajām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) prioritātēm – internacionalizāciju, RTU akadēmiskais personāls turpinās papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos.

RTU projekta 8.2.2.0/18/A/017 «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» īstenošanas gaitā RTU akadēmiskais personāls turpinās papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos. 2019./2020. gada rudens semestrī angļu valodas mācības sešās grupās apmeklēs 70 docētāji. Angļu valodas kursus nodrošina Rīgas Biznesa skola.

Specializētās mācības notiek 8.2.2.SAM «Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās» ietvaros, un, veidojot sinerģiju ar 8.2.1.SAM «Samazināt studiju programmu fragmentāciju un stiprināt resursu koplietošanu», ļauj iegūt akadēmiskajam personālam nepieciešamo angļu valodas zināšanu līmeni jaunu studiju programmu īstenošanai angļu valodā.

31. jūlijs, 2019 plkst. 16:24