RTU aicina uz semināru par Elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietošanu

15. februāris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar Valsts Ieņēmumu dienestu 18. februārī plkst. 10–12 rīko informatīvu semināru par Elektronisko deklarēšanās sistēmu (EDS), lai sniegtu visu nepieciešamo informāciju veiksmīgai darbībai šajā sistēmā un palīdzētu sagatavoties gada ienākuma deklarācijas iesniegšanai.

2016. gada 7. janvārī stājušies spēkā Ministru Kabineta noteikumi par gada diferencēto neapliekamo minimumu.  To  aprēķina un piemēro reizi gadā, iesniedzot gada ienākuma deklarāciju.

Seminārs notiks RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 403. auditorijā. Pieteikties semināram var līdz 17. februāriem Kaļķu ielā 1, 208. kabinetā vai rakstot uz e-pastu . Semināra dalības maksa – 10 EUR + PVN.

15. februāris, 2016 plkst. 10:42