RTU aicina studentus kļūt par klimata un pārmaiņu vadītājiem

17. februāris, 2021
Programmā «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme» plānots uzņemt 15 Latvijas maģistrantūras studentus. Foto no RTU arhīva

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina maģistrantūras studentus no visas Latvijas līdz 7. martam pieteikties dalībai jaunā starptautiskā programmā «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme» un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj radīt reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

Lai pieteiktos dalībai programmā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Programmā plānots uzņemt 15 Latvijas maģistrantūras studentus, kuriem līdz gada beigām būs iespēja padziļināti apgūt inovācijas un sistēmu pārmaiņas, iegūt jaunas iemaņas klimata un pārmaiņu vadības jomā.

Programmu veidos trīs interaktīvas komponentes, kas veicina personības attīstību, rada iedvesmu un ļauj mācīties darot. Dalībniekiem tiks nodrošinātas starpdisciplināras un starptautiskas grupu koučinga sesijas, lekcijas par aktuāliem tematiem un padziļināti papildu studiju kursi, būs iespēja īstenot personīgu projektu un piedalīties starptautiskā vasaras skolā. Vasaras skolas plānotas dažādās Eiropas valstīs, pulcējot vairāk nekā 300 dalībnieku.

Programmu Latvijā īsteno RTU sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienu «Climate-KIC». Programmas koordinators Latvijā ir RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes MBA programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība». Programmas partneri ir prominentas Eiropas universitātes.

Papildu informācija par programmu «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme».

RTU ir «EIT Climate-KIC» partneris kopš 2016. gada, veicinot zaļo tehnoloģiju attīstību Latvijā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. februāris, 2021 plkst. 16:56