RTU aicina studentus izmantot virtuālo naudu un sportot bez maksas

31. janvāris, 2022
.
.
.
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam pavasara semestrī ir piešķirti 100 eiro. Šajā semestrī virtuālo naudu saņems arī RTU ārzemju studenti, savukārt maģistrantūras un doktorantūras studentiem tiks piešķirta iepazīšanās summa – 10 eiro semestrī, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas. 

Valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ RTU Sporta centra organizētās nodarbības klātienē pieejamas tikai apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas jāuzrāda administrācijā kopā ar personu apliecinošu dokumentu. 

Pieteikties sporta nodarbībām, sākot no 31. janvāra, var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Ja pavasara semestra virtuālie līdzekļi neaktivizējas uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums pamēģināt autorizēties vēlreiz.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Virtuālo naudu saņem visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, izņemot studentus, kuri atrodas akadēmiskajā atvaļinājumā. Savukārt ārzemju studentiem virtuālā nauda – 11 eiro katram – tiks piešķirta katru mēnesi.  

Bet saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta RTU studiju un zinātnes centru studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem). 

Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat vasaras beigām, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus un personīgi iemaksātos līdzekļus). Rudens semestrī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa. 

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no 25 dažādiem sporta veidiem. 

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei – .

Informācijai iespējams sekot līdzi arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram profilā.
 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. janvāris, 2022 plkst. 10:16

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi