RTU aicina sportistus pieteikties īpašajām budžeta vietām

7. jūnijs, 2017
Foto – «RTU/Robežsardze»

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) Latvijas sportistiem sniedz iespēju pieteikties studijām RTU, izmantojot īpašās budžeta vietas. 2017./2018. studiju gadā konkursa kārtībā šim nolūkam tiek atvēlētas 15 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

Kandidātam jāatbilst šādiem nosacījumiem:

• vismaz piecus gadus konkrēta komandu sporta veida spēlētājs;
  • Latvijas izlases kandidāts vai Latvijas izlases dalībnieks individuālajos sporta veidos;
  • vidējā atzīme ne zemāka par septiņām ballēm iepriekšējā izglītības līmenī;
  • aktīva iesaistīšanās atbilstošo sporta federāciju rīkotajās aktivitātēs.

Lai kandidētu uz RTU budžeta vietām, sportistiem līdz 19. jūnija plkst. 23.59 kopā ar iesniegumu jānosūta nolikumā norādīto dokumentu kopijas uz vai arī jānodod tās klātienē, ierodoties RTU Sporta centrā, Meža ielā 1a, Rīgā, darba dienās plkst. 10–13 vai plkst. 16–20. Dokumentu oriģināli jāuzrāda, ierodoties uz pārrunām, kas ar kandidātiem tiks organizētas 21. un 22. jūnijā no plkst. 12 līdz 15 Rīgā, Kaļķu ielā 1, 219. kabinetā. Uz pārrunām kandidāti tiks uzaicināti personīgi, katram par to paziņojot 20. jūnijā.

Iesniedzamajiem dokumentiem jāpievieno arī motivācijas vēstule, kurā jāpamato, kāpēc kandidāts vēlas studēt RTU, minot sasniegumus sportā un dalību citās aktivitātēs.

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem varēs izmantot studijām koledžas līmeņa studiju programmās, bakalaura vai maģistra līmeņa studiju programmās. RTU budžeta vietu ieguvēji tiks paziņoti 29. jūnijā.

Pārējie reflektanti studijām RTU aicināti sākt reģistrēties elektroniski portālā latvija.lv, sākot no 26. jūnija. Ierašanās uzņemšanas punktos un dokumentu uzrādīšana – no 4. līdz 11. jūlijam.

Nolikums par sportistu īpašajām budžeta vietām RTU

Iesniegums par pieteikšanos sportistu īpašajām budžeta vietām RTU

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. jūnijs, 2017 plkst. 9:33