RTU notiek «Prāta spēles»

8. marts, 2019
.
.

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1 sestdien, 30. martā, plkst. 10.00 sāksies tradicionālās sacensības «Prāta spēles», kurās noskaidros spēcīgākos šaha, bridža un dambretes spēlētājus. Sacensībās piedalīsies 8.-12. klases skolēni no visas Latvijas. 

Pasākuma tiešraide. Šaha partiju tiešraide.

«Prāta spēlēs» var piedalīties ikviens jaunietis, kuram nav augstākās izglītības un kurš nav iepriekš studējis RTU. Īpaši aicināti ir 10., 11. un 12. klases skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt inženierzinātnes RTU. Dalība spēlēs ir bez maksas. 

Lai pieteiktos spēlēm, jāaizpilda reģistrācijas anketa

RTU «Prāta spēļu» uzvarētāji saņems naudas balvas, kas izmantojamas, maksājot par RTU sagatavošanas kursiem vai sedzot studiju maksu, kā arī naudas balvu iespējams saņemt kā stipendiju, ja sacensību uzvarētājs kļūst par RTU studentu. Spēļu dalībniekus sagaida arī citi pārsteigumi, kā arī iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un veidot jaunus kontaktus.  

«Prāta spēles» RTU rīko kopš 2009. gada un tajās tiek noskaidroti labākie šaha, dambretes un bridža spēlētāji, kuriem ir iespēja  izcīnīt stipendijas studijām RTU. Spēļu mērķis — popularizēt RTU kā prāta sporta veida atbalstītāju, veicināt skolēnu un studentu savstarpējos kontaktus, popularizēt šahu, bridžu, dambreti, kā arī paaugstināt skolēnu sporta meistarību šajās prāta spēlēs.

Nolikums sacensībām bridžā 

Nolikums sacensībām šahā

Nolikums sacensībām dambretē

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

8. marts, 2019 plkst. 14:33

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_