RTU aicina pieteikties runātājus TEDx RigaTechnicalUniversity

22. marts, 2023
.
.
.
RTU zinātņu prrektors Tālis Juhna piedalās TEDxRigaTechnicalUniversity 2022.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) otro reizi organizē TEDx pasākumu un aicina iedvesmojošus profesionāļus Latvijas un ārvalstīm tajā dalīties ar stāstiem un  izcilām idejām, kas aizraus un mainīs domāšanas paradigmu. 

TEDxRigaTechnicalUniversity notiks 27. oktobrī. 

Šogad pasākuma virstēma būs cilvēks – arī digitālās transformācijas laikmetā, kad arvien vairāk dažādu norišu iespējams automatizēt, un tas arī notiek, nemazinās cilvēka loma un iesaistes nozīmība sabiedriskos, politiskos, uzņēmējdarbības, zinātnes, kultūras un citos procesos. «Angliski saka – it’s all about people. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par globālu biznesa izaugsmi, zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, lielas komandas vadīšanu vai multimediālu performanci, nozīmīgas ir cilvēku savstarpējās attiecības, mijiedarbība, tīklošanās, kā rezultātā dzimst sadarbības un nebijušas inovācijas,» TEDxRigaTechnicalUniversity pasākuma virzienu iezīmē profesors Deniss Ščeulovs, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta direktors. Pasākums tiek organizēts pēc viņa iniciatīvas. 

RTU atver pieteikšanos interesentiem, kuri vēlas kāpt uz TEDxRigaTechnicalUniversity skatuves, lai ar savu personīgo pieredzi, zināšanām, pētījumiem un ekspertīzi iedvesmotu citus. Īpaši tiek aicināti cilvēki, kuri savās runās aktualizēs šādas tēmas: nebijusi starpdisciplināra sadarbība; tīklošanās, saziņa un sadarbība; dizains un inženierija, kas veicina sociālās pārmaiņas; iekļautība; inovatīva arhitektūra; mākslīgā intelekta ētika; māksla un aktīvisms; sakritības īstajā laikā; STEAM un industrijas sadarbība; cilvēks cilvēkam filozofija uzņēmējdarbībā, zinātnē un dzīvē. 

Lai pieteiktos, aicinām aizpildīt anketu TEDxRigaTechnicalUniversity mājaslapā.

Pasākums notiks angļu valodā. 

Pirmais TEDxRigaTechnicalUniversity notika pagājušā gada 20. oktobrī, tā virstēma bija pārmaiņas kā  ikdienas neatņemama sastāvdaļa (Change is the new routine), kas, liekot nepārtraukti mainīties un pielāgoties, attīsta sabiedrību un tās indivīdus kā spēcīgus pārmaiņu vadības līderus.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. marts, 2023 plkst. 13:55

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi