RTU aicina pieteikties mobilitātes programmai «Pioneers into Practice»

15. marts, 2017

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina interesentus līdz 21. aprīlim pieteikties mobilitātes programmai «Pioneers into Practice», kuras laikā no maija līdz novembrim desmit izraudzītiem profesionāļiem būs iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās un tiešsaistes apmācībās, izstrādāt ar klimata pārmaiņām saistītu projektu un doties četru līdz sešu nedēļu garā pieredzes apmaiņā uz kādu no dalībvalstu vadošajām organizācijām, saņemot 2 000 eiro stipendiju.

Pieteikties mobilitātes programmai var, aizpildot elektronisko anketu «Pioneers into Practice»mājaslapā. Pretendentus, kurus izvirzīs nākamajai kārtai, aicinās uz tikšanos klātienē.

Mobilitātes programmas laikā tiks apskatīti tādi temati kā bioekonomika, cirkulārā ekonomika un inovācijas. Varēs iegūt praktisku pieredzi, strādājot ar Latvijas un Eiropas vadošajām institūcijām.

«Pioneers into Practice» ir «Klimata zināšanu un inovāciju kopienas» (Climate KIC) atbalstīta izglītības un mobilitātes programma profesionāļiem, kurā apvienojas industrijas pārstāvji, mazie uzņēmumi, augstākās izglītības iestādes, zinātnes institūti, valsts un nevalstiskās institūcijas.

RTU par oficiālo Climate-KIC partneri kļuva pagājušā gada vasarā. Climate-KIC ir viena no piecām zināšanu un inovāciju kopienām, kuras apvieno Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (European Institute of Innovation and Technology – EIT), un tā līdzdarbojas izvirzīto mērķu un darba uzdevumu realizēšanā.

Climate-KIC Latvijas konsorcijā ietilpst RTU, Transporta mašīnbūves kompetences centrs, Cleantech Latvia, Wetsus-European centre of excellence for sustainable water technology (Nīderlande) un Zaļo tehnoloģiju inkubators.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar projekta koordinatori Lienu Rubinu, rakstot uz epastu

Projekta apraksts angļu valodā

RTU Sabiedrisko attiecību departaments