RTU aicina jauniešus piedalīties virtuālajā Karjeras dienā

31. janvāris, 2022

Ja studentiem ir nepieciešama darba vai prakses vieta, tad Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina jauniešus piedalīties tradicionālajā Karjeras dienā, kas notiks ceturtdien, 4. martā, plkst. 11.00–16.00 tiešsaistes platformā pasakumi.rtu.lv. Karjeras dienai jau pieteikušies vairāk nekā 80 uzņēmumu, un potenciālie apmeklētāji pasākumam bez maksas var reģistrēties jau tagad, veidojot platformā savus profilus un gatavojoties satikt nākamos darba devējus.

RTU Karjeras diena ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, kura laikā virtuālajā vidē studenti varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par darba iespējām uzņēmumā.

Lai labāk sagatavotos Karjeras dienai no 7. februāra līdz 1. martam tiešsaistē notiks semināri un grupu konsultācijas par CV un motivācijas vēstules gatavošanu un pilnveidošanu, ka arī informatīvās tikšanās par virtuālās Karjeras dienas norisi.

Semināros varēsiet iegūt ieskatu pieteikuma dokumentu gatavošanā – uzzināt par CV veidiem, noformējuma iespējām, kā arī noskaidrot, ko ir vēlams iekļaut/neiekļaut CV un motivācijas vēstulē. Katrā seminārā varēsiet uzdot jautājumus, lai iegūtu atbildes uz vēl neskaidriem jautājumiem par pieteikuma dokumentu gatavošanu. Vairāk informācijas mājaslapā. Sīkāka informācija mājaslapā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Tiks piedāvātas trīs saziņas iespējas – sarakste jeb čats, audio un video zvans. Students ar uzņēmumu varēs uzsākt saraksti, un uzņēmuma pārstāvis varēs piedāvāt audio vai video iespēju. Studenti varēs arī pieteikties vakancēm un sarunāt intervijas laiku.

Pasākums tapis sadarbībā ar atbalstītājiem «Innovative Travel Solutions»; «allnex Latvia»; «Bonava Latvija»; «Maxima Latvija»; «Magebit»; «Accenture Baltics»; «Lidl Latvija»; «Caverion Latvija»; «Tietoevry» un informatīvie atbalstītāji «prakse.lv»; «CV Online».

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā karjerasdiena.rtu.lv.

31. janvāris, 2022 plkst. 7:58