RTU aicina jauniešus piedalīties virtuālajā Karjeras dienā

1. marts, 2021
.
.
.

Ja ir nepieciešama darba vai prakses vieta, tad Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina jauniešus un citus interesentus piedalīties tradicionālajā Karjeras dienā, kas notiks ceturtdien, 4. martā, plkst. 11.00–16.00 tiešsaistes platformā pasakumi.rtu.lv. Karjeras dienai jau pieteikušies vairāk nekā 70 uzņēmumu, un potenciālie apmeklētāji pasākumam bez maksas var reģistrēties jau tagad, veidojot platformā savus profilus un gatavojoties satikt nākamos darba devējus. 

RTU Karjeras diena ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, kura laikā virtuālajā vidē studenti varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par darba iespējām uzņēmumā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Tiks piedāvātas trīs saziņas iespējas – sarakste jeb čats, audio un video zvans. Students ar uzņēmumu varēs uzsākt saraksti, un uzņēmuma pārstāvis varēs piedāvāt audio vai video iespēju. Studenti varēs arī pieteikties vakancēm un sarunāt intervijas laiku. 

Tā kā uzņēmumu klāsts ir plašs, apmeklētāji platformā tos varēs meklēt pēc publicētajām vakancēm, aktīvajiem čatiem, pēc alfabēta, kā arī pēc citiem kritērijiem – nozares, izglītības, atrašanās vietas. Patlaban izstādē jau ir pārstāvētas 30 industrijas nozares un visvairāk – informācijas tehnoloģijas joma. 

Lai veiksmīgāk izdotos darba intervijas, arī šogad Karjeras dienā no plkst. 11.00 līdz 15.00 tiks piedāvāti dažādi vebināri un darbnīcas, kurās varēs uzzināt, kā veidot karjeru, kā sevi labāk pozicionēt un kā iekļauties darba tirgū.  

Pasākumu atbalsta «Infotrust», «Skonto Group», «Tenachem», «Printful», «Accenture», Valsts nekustamie īpašumi, «AST». Informatīvi atbalsta «Prakse.lv» un «CV online».

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā karjerasdiena.rtu.lv

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. marts, 2021 plkst. 9:32

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi