RTU aicina jauniešus piedalīties uzņēmējspēju attīstīšanas programmā Daugavpilī

29. marts
.
.

Lai palīdzētu jauniešiem pilnveidot savas uzņēmējspējas, pašiniciatīvu, radošās, līderības un citas prasmes, kas noderēs gan nākotnes karjeras, gan personības izaugsmē, 31. martā un 14. aprīlī Daugavpilī notiks izglītojošas nodarbības. Tās organizē Daugavpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Tehnikās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabriku. 

Izglītojošā programma «Biznesa ideju skola» paredzēta 15 līdz 19 gadus jauniem skolēniem, lai ar teorētisku un praktisku aktivitāšu un uzdevumu palīdzību pilnveidotu un attīstītu savas līderības prasmes un uzņēmējspējas, gūtu priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstības soļiem un principiem. Skolēni iemācīsies izvirzīt mērķus, definēt soļus to sasniegšanai, apgūs laika plānošanas pamatprincipus. Savukārt izglītojošā programma «Start-up» sniegs priekšstatu par komandas veidošanas būtību, palīdzēs pilnveidot produktu radīšanas un reklamēšanas iemaņas, kā arī izprast sadarbības lomu uzņēmējdarbībā. Programmā «Start-up» aicināti piedalīties skolēni vecumā no 10  līdz 15 gadiem.

31. martā ideju ģenerēšana, īstenošana, komandas veidošana nodarbības vadīs Kristiāna Kārkliņa – ideju pirmsinkubatora «RTU IdeaLAB» vadītāja un mentore, jaunuzņēmuma «VREACH» direktore. Savukārt 14. aprīlī jauniešus uzrunās reklāmas speciālists Raimonds Platacis. Viņš stāstīs par zīmolvedību, satura mārketingu, reklāmas koncepcijām un citiem ar savas idejas popularizēšanu saistītiem jautājumiem. 

Nodarbības ir bezmaksas. 

Pieteikties.

Izglītojošās programmas organizē Daugavpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabriku projektā «Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī» (Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. 9.-20.2.2.1/4.). To īstenošanu finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda grantu programma «Pētniecība un izglītība», aktivitāte «Inovācijas centri».  

RTU aicina jauniešus piedalīties uzņēmējspēju attīstīšanas programmā Daugavpilī

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

29. marts plkst. 11:43

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi